Nieuwe studie Stedenbouwkundig Ontwerpen

Nieuwe studie Stedenbouwkundig Ontwerpen

Nieuws
Door: Redactie ArchitectuurNL | 07-12-2007

Saxion hogeschool komt met een opleiding Stedenbouwkundig Ontwerpen, als een nieuwe vierjarige studieroute binnen de opleiding Ruimtelijke Ordening en Planologie.

Dit is de eerste en vooralsnog enige vierjarige studiemogelijkheid in het hbo op dit gebied. Een commissie van externe deskundigen bekijkt of Stedenbouwkundig Ontwerpen een zelfstandige hbo-bacheloropleiding mag worden. Saxion verwacht halverwege maart bericht.

Als de commissie groen licht geeft, dient Saxion een aanvraag in bij het ministerie van OC&W. Mocht het ministerie ook akkoord gaan, dan zet Saxion de studieroute om in een zelfstandige hbo-opleiding. Dit wordt op z’n vroegst bekend kort voor de zomervakantie. Ongeacht de uitkomst hiervan komt de hogeschool per september 2007 in elk geval met de studieroute Stedenbouwkundig Ontwerpen, zo nodig – vooralsnog – binnen de bacheloropleiding Ruimtelijke Ordening en Planologie.

Bron: Science Guide

     

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.