Beter renoveren met houtskeletbouw

Nieuws

Beter renoveren met houtskeletbouw

Door: Petra Starink | 18-11-2013

Op 3 december 2013 organiseert Eisma Bouwmedia in samenwerking met SBRCURnet  het webinar ‘ Beter renoveren met houtskeletbouw ‘.

Een groot deel van de bestaande woningvoorraad is toe aan renovatie. Middels houtskeletbouw kan een bestaande woning worden voorzien van een compleet nieuwe schil. De woning maakt daarmee een enorme sprong in energielabel, maar ook in economische levensduur. Houtskeletbouw is een integrale oplossing, met een grote mate van prefabricage. Dat beperkt de overlast voor bewoners. De bouwmethode vergt echter wel kennis en voorbereiding. In dit webinar gaan drie deskundige sprekers in op de bouwtechnische mogelijkheden en aandachtspunten.

De sprekers

Wouter Notenbomer: Projectmanager bouwtechniek en BIM bij SBRCURnet gaat in op de mogelijkheden die houtskeletbouw biedt voor renovatie.
Rob van der Hoek :Manager renovatie bij VDM Woningen Gaat in op de aandachtspunten bij renoveren met houtskeletbouw.
Chiel Boonstra: Energieadviseur voor passiefbouwen bij adviesbureau Trecodome gaat aan de hand van het project Dolomietenlaan in Tilburg in op concrete detailleringen.

Het webinar wordt gehouden op 3 december 2013 van 12.30 tot 13.30.

Voor meer informatie en aanmelden  www.bouwwebinar.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags: ,

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.