Winnaar spoedklus bekend

Winnaar spoedklus bekend

Nieuws
Door: Redactie ArchitectuurNL | 09-11-2009

Tijdens de Museumnacht bij ARCAM werd Svetlana Tsygankova na een zinderende strijd de winnaar van de ontwerpwedstrijd ‘De Spoedklus’.

Oplossing schetsen

Volgens het knock-out-systeem moesten telkens twee architecten in vijf minuten een oplossing schetsen voor een ter plekke gesteld probleem. Via projecties kon het publiek in de overvolle zaal meekijken met de verrichtingen van de deelnemers. In de finale streden Taco Hylkema en Svetlana Tsygankova om de hoofdprijs: een door Ymere gehonoreerde studieopdracht voor een kavel in Amsterdam Zuidoost. De jury, bestaande uit Herman Hertzberger (Studio HH), Nathalie de Vries (MVRDV) en Emile Spek (Ymere), riep Tsygankova uit tot winnaar.

De overige deelnemers waren: Laura Alvarez, Luuk Dietz, Jurriën van Duijkeren, Suzanne Ellis, Anne Loes Nillesen en Björn van Rheenen.

Architectuur plaatste eerder: Museumnacht bij ARCAM

Bekijk de video

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.