In het kader van Rondeel Lectures in Architecture geeft architect Jeroen van Schooten op donderdag 30 maart een lezing over architectuur en mobiliteit in de Grote of Lebuïnuskerk in Deventer. Met Team V architectuur won hij met het hoofdkantoor van a.s.r. in Utrecht de Nederlandse Bouwprijs 2017 in de categorie Gebouwen.
Jeroen van Schooten
Jeroen van Schooten was tot 2013 founding partner bij MVSA Meyer en Van Schooten Architecten en verantwoordelijk voor projecten waaronder het ministerie van Financiën in Den Haag, de Nieuwe Bibliotheek in Almere, de Kromhout Kazerne in Utrecht, het ING-House in Amsterdam en Rotterdam Centraal Station. Hij heeft in zijn loopbaan diverse nevenfuncties bekleed zoals het voorzitterschap van de BNA en als bestuurslid van het CPI, het kenniscentrum van de TU Delft. Momenteel is hij bestuurslid van de Dutch Green Building Council.
Recente projecten
Met Team V architectuur werkt hij op dit moment o.a. HAUT in Amsterdam, een prototype voor houten hoogbouw en Station Bleizo in Zoetermeer.
Lezing Jeroen van Schooten, 30 maart 2017
Adres: Grote of Lebuïnuskerk , Deventer
Aanvang: 20.00 uur. Toegang is gratis
www.rondeeldeventer.nl
Foto: Team V
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.