In Amsterdam staat de maand juni geheel in het teken van de Noord/Zuidlijn die op 22 juli gaat rijden. Elke zondag staat het gebied rondom één (toekomstig) metrostation van deze lijn centraal.
Lezing Benthem Crouwel Architects over Noord/Zuidlijn
Benthem Crouwel Architects geeft iedere zondag een lezing over het ontwerp van de metrohaltes van de Noord/Zuidlijn. Bij de Metrohalte Noorderpark staan architecten Arons & Gelauff klaar om meer te vertellen over het Hamerkwartier Ymere geeft een rondleiding door de gerenoveerde Van der Pekbuurt.
IJhal, winnaar Gouden AAP
Bij Metrohalte Centraal Station kom je alles te weten over de IJhal, de winnaar van de publieksprijs van de Gouden AAP 2018, onder begeleiding van de architecten van Wiel Arets Architects, en opent Eric Vökel Boutique Apartments het penthouse en dakterras op de Ruiterkade voor publiek, met uniek uitzicht op het IJ.
900Mahler
Rondom Metrohalte Station Zuid kun je het gerenoveerde Burgerweeshuis bezoeken en kun je bij 900Mahler een indruk krijgen hoe het is om op de Zuidas te wonen.
Zondag 10 juni | Metrohalte Noorderpark
Zondag 17 juni | Metrohalte Centraal Station
Zondag 24 juni | Metrohalte Station Zuid
Het programma ia vanaf 16 mei beschikbaar op dag van de architectuur Amsterdam
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.