Kijktip: Coded Nature-Studio Drift

Inspiratie

Kijktip: Coded Nature-Studio Drift

Door: Petra Starink | 27-03-2020

Sinds het coronavirus ons aan huis kluistert, zijn we veel thuis. Om die tijd zo aangenaam mogelijk door te komen geeft de redactie van Architectuur.nl u architectuur gerelateerde kijktips. Deze keer de documentaire Coded Nature van Studio Drift. Te zien op de website van het Stedelijk Museum Amsterdam.

In 2018 hadden Lonneke Gordijn en Ralph Nauta van Studio Drift met Coded Nature hun 1e solotentoonstelling in het Stedelijk Museum Amsterdam. Op de tentoonstelling was o.a. Drifter te zien, een zwevend blok beton van 4 bij 2 meter.

Studio Drift

Het werk van Studio Drift neemt een geheel eigen plaats in. Het beweegt zich tussen disciplines als tech art, performance en biodesign. Gordijn en Nauta snijden actuele thema’s aan als duurzaamheid, de betekenis van natuurlijke processen en vraagstukken die met de toepassing van augmented reality ontstaan.

Bekijk ook deze kijktips:
Houtbouwers
Miniserie Bauhaus
Digitale rondleiding Expositie Bruno Taut

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags: , ,

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.