Duurzaam hoofdkantoor voor Lego Group

Nieuws

Duurzaam hoofdkantoor voor Lego Group

Door: Petra Starink | 01-11-2016

Het Deense architectenbureau C.F. Møller Architects ontwikkelt in de Deense plaats Billund een duurzaam hoofdkantoor voor Lego Group. Met veel groenvoorziening wordt het gebouw aangepast aan het omliggende landschap.

Golfbaan op dakterras

Het nieuwe Lego-kantoor van 52.000 vierkante meter moet plaats bieden aan 4.000 werknemers van Lego. Met een groen dak en ruimte voor een golfbaan voor het dakterras, draagt het gebouw volgens Lego bij aan de biodiversiteit en de lokale ecologie.

Daglicht

Daarnaast houden de architecten rekening met de plaatsing van voldoende ramen voor een optimale benutting van het daglicht en moeten energiezuinige installaties het energieverbruik van het gebouw zo laag mogelijk houden. Wanneer het hoofdkantoor wordt opgeleverd, is nog niet bekendgemaakt. Eerder ontwierp het Deense architectenbureau het schoolgebouw CIS Nordhavn van de Copenhagen International School.

Bron:  www.duurzaambedrijfsleven.nl.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags: , , ,

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.