3D-betonprinten in de bouw

Evenementen

3D-betonprinten in de bouw

Door: Petra Starink | 08-11-2017

In Groningen rolde onlangs een compleet 3D- geprinte verkeersbrug uit de printer en in Teuge komt het eerste 3D- geprinte gebouw van Europa. 3D- betonprinten in de bouw is dus populair. Hoe gaat dat 3D- betonprinten nu eigenlijk in zijn werk, en wat is de impact van deze ontwikkeling in de bouwsector?

3D beton printen in de bouwsector

Berry Hendriks , oprichter van het bedrijf CyBe construction organiseert op 28 november en 19 december de bijeenkomst ‘3D- printen in de bouw’. Onderwerpen die besproken worden zijn:

Welke ontwikkelingen hebben geleid tot 3D- printen in de bouw?
Welke invloed heeft het 3D- betonprinten op het toekomstige bouwproces in termen van tijd, organisatie, werkprocessen en informatievoorziening?
Wat is de invloed van 3D- printen op faalkosten? Zijn er kostenbesparingen te realiseren en welke gevolgen zijn er op de garanties, wet- en regelgeving?
Welke kwaliteitswinst valt te behalen met 3D betonprinten?
Is er milieuwinst te behalen met 3D- printen en welke mogelijke aandachtspunten zijn er waar je rekening mee moet houden?
Wat is de invloed van 3D- betonprinten op gebruikte materialen, reductie van afvalstromen en mogelijk circulair bouwen?

Bijenkomst is bestemd voor architecten, opdrachtgevers en aannemers.
Dinsdag 28 november 2017 in De Bilt – Van der Valk Hotel.
Dinsdag 19 december 2017 in Oss – Dome X.
Inschrijven kan hier 

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags:

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.