1.Lectures|Pi de Bruijn

Lezingen

1.Lectures|Pi de Bruijn

Door: Petra Starink | 28-07-2016

In samenwerking met de Academie van Bouwkunst brengt Architectuurcentrum Amsterdam dit najaar uiteenlopende onderwerpen uit de internationale wereld van de architectuur, stedenbouw en landschapsarchitectuur in de 1·Lectures lezingenreeks. Donderdag 22 september om 20.00 uur geeft architect Pi de Bruijn een lezing.

Zuidas en Roombeek Enschede

In de functie van In de functie van supervisor en stadsontwerper was Pi de Bruijn betrokken bij de ontwikkeling van de Amsterdamse Zuidas. Als stedenbouwkundige ontwierp hij de wederopbouw van het vuurwerkrampgebied Roombeek in Enschede. In de  1·Lectures vertelt de Bruijn over de ruimtelijke kwaliteit van deze twee grote projecten.

Architekten Cie.

In 1988 richtte De Bruijn de Architekten Cie. op samen met de architecten Carel Weeber, Jan Dirk Peereboom Voller en Frits van Dongen. Inmiddels bestaat de directie van de Architekten Cie. uit architecten Pi De Bruijn, Branimir Medić en Pero Puljiz en Erik Vrieling (concepts) en Frank Segaar (COO).

Donderdag 22 september 2016 om 20.00 uur.
Academie van Bouwkunst,  Waterlooplein 213, Amsterdam.
Prijs: €5,-
Tickets zijn te koop via webshop.
 Voertaal is Engels.

Foto: Carlo ter Ellen

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Ontvang iedere week het laatste nieuws en informatie op het gebied van architectuur in uw mailbox.

Gerelateerd

Tags: , , ,

    Schrijf een reactie

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.